چرا انتخاب یک میزبان مناسب مهم است؟

آپتایم 99.9 درصد: میانگین آپتایم سرورهای ایفاکو، نزدیک به 100% است. این بدان معناست که وب سایت شما همیشه در دسترس و آنلاین خواهد بود. خرید سرور ها از دیتاسنتر های معتبر، سخت افزار بسیار قدرتمند، مدیریت حرفه ای سرور ها و مانیتورینگ 24 ساعته سرور ها از جمله عواملی هستند که منجر به ارایه سروری هایی با حداقل قطعی و کیفیت بالا در ایفاکو شده است

تماس با شرکت ایفاکو

*** جهت ارسال درخواست پشتیبانی و یا مشاوره قبل از خرید و ... می توانید از آدرس های زیر استفاه نمایید ***

 

ارسال مستقیم درخواست پشتیبانی فنی و یا مشاوره خرید  @

         

          ارسال درخواست پشتیبانی

 

آدرس ایمیل واحد پشتیبانی فنی:  support-@-ifaco.net

 

آدرس ایمیل واحد فروش:  sales-@-ifaco.net

 

آدرس ایمیل روابط عمومی شرکت ایفاکو:  info-@-ifaco.net

 

# شماره تلفن واحد پشتیبانی و فروش روزهای کاری هفته، از ساعت 10 تا 14 = 55927150-021

 

در خارج از ساعات فوق، از طریق ارسال تیکت و ایمیل بصورت 24 ساعته ، حتی در روزهای تعطیل رسمی در خدمت شما هستیم:  @ ارسال مستقیم درخواست پشتیبانی فنی و یا مشاوره خرید @

آدرس واحد پشتیبانی فنی ایفاکو : تهران - شهرری - میدان هادی ساعی - خیابان شهید آوینی - پلاک 428 واحد5

تلفن واحد پشتیبانی فنی ایفاکو: 55927150-021

سوالات متداول در مورد پشتیبانی هاستینگ

منظور از پشتیبانی در هاستینگ چیست؟
پشتیبانی یعنی پاسخگویی به سوالات فنی و مالی و حسابداری کاربران و پیگیری و رفع مشکلات آنان در رابطه با سرویسی که از ایفاکو دریافت کرده اند.
پشتیبانی از کاربران به چه صورت می باشد؟
پشتیبانی از طریق ارسال تیکت در ناحیه کاربری سایت ایفاکو انجام میشود که لازم است کاربر، ابتدا به پنل و ناحیه کاربری خودش با یوزر و پسوردی که هنگام ثبت نام و ثبت سفارش در سایت ایفاکو وارد کرده است لوگین کند و سپس از طریق لینک ارسال تیکت جدید، مشکل و یا سوال خود را مطرح نماید تا کارشناسان بخش فنی و یا حسابداری ایفاکو در اسرع وقت به آنها پاسخ بدهند و یا مشکل را بصورت دقیق پیگیری نمایند.
پشتیبانی در چه ساعاتی و به چه شکل انجام میشود ؟
پشتبانی تلفنی که معمولا برای هماهنگی و یا مطرح کردن سوالات پیش از خرید و آشنایی با سرویس ها و موارد مشابه می باشد در ساعات اداری انجام میشود ولی پشتیبانی فنی و مکتوب که در هاستینگ اصل می باشد بصورت 24 ساعته و حتی در روزهای تعطیل سال، از طریق ارسال تیکت و ایمیل از طریق پنل کاربری ایفاکو بدون وقفه و بصورت دائمی در همه ایام سال انجام میگردد .